قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت “اشکان.کردیت”

۱ . هر کاربر با ثبت‌نام در این سایت (اشکان کردیت) تایید می‌کند که تمام ۲۲ بند این قوانین و مقررات را در صحت و سلامت عقل مطالعه کرده و با اختیار کامل، کاملا پذیرفته است بنابراین خواهشمندیم قبل از هر کاری کلیه مطالب را به دقت بخوانید و در صورتیکه موافق نیستید از انجام ثبت‌نام و ارسال مدارک و ثبت هرگونه سفارش نزد ما خودداری کنید.

۲ . خدمات ما بصورت کاملا مستقل ارائه می شود و وابسته به هیچ شرکت، وبسایت، شخص یا سازمان ایرانی یا خارجی نمی‌باشیم و تنها راه‌های ارتباط و تماس با ما از طریق وبسایت در اختیار شما قرار می‌گیرد بنابراین دقت کنید در دام کلاهبردارانی که با اسم و نشانه‌های مشابه ما از نام و اعتبار ما سواستفاده می‌کنند گرفتار نشوید چون مسئولیت عواقب آن به عهده شما خواهد بود.

۳ . کلیه فعالیت‌های این مجموعه در حوزه ارز اینترنتی و کدهای اعتباری بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی اسکناس یا حواله و همچنین رمزارزها ندارد. ما تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی‌ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس و حواله ورود پیدا نکرده و نخواهیم کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه نداریم.

۴ . ما از دریافت وجه ریالی به هر طریقی از افراد با هویت پنهان معذوریم بنابراین چنانچه قصد پرداخت وجه جهت خرید از ما را دارید پس از مطالعه کامل قوانین در صورت رضایت و پذیرش کلیه قوانین می‌توانید نسبت به احراز هویت خود اقدام نمایید. جهت احراز هویت لازم است مدارک درخواستی با کیفیت و وضوح لازم مطابق نمونه‌های موجود، پس از ثبت‌نام و ورود به محیط کاربری از طریق منوی مربوطه در سایت ارسال گردد. دقت کنید از هیچ طریق دیگری اقدام به ارسال مدارک برای ما ننمایید.

۵ . ما از ارائه خدمات به افراد زیر ۱۸ سال و همچنین اتباع خارجی داخل کشور و نیز ایرانیان مقیم خارج از کشور معذوریم لطفا در این صورت به هیچ عنوان برای احراز هویت اقدام نکنید.

۶ . استفاده ازخدمات ما جهت فعالیت‌های غیرمجاز و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران (که بخشی از آنها در ذیل عنوان شده‌اند) ممنوع و غیرقانونی است و در صورت عدم رعایت این موضوع، مسئولیت آن کاملا بر عهده خود کاربر می‌باشد و چنانچه این اتفاق برای مجموعه اشکان کردیت محرز گردد دسترسی کاربر به سایت مسدود و در صورت لزوم طبق مقررات و قوانین برخورد لازم از طریق مراجع ذیصلاح با وی خواهد شد.

از جمله موارد ممنوعه : خرید و فروش هرگونه کالای قاچاق، داروها و مکمل‌های غذایی غیرمجاز، مواد مخدر و روانگردان، مشروبات الکلی و نوشیدنی‌های غیرمجاز، سلاحهای سرد و گرم، کالاهای مغایر با آداب و شئونات اسلامی، فیلم‌ها و تصاویر مستهجن، هر کالا یا محصولی که حقوق ناشران و قوانین کپی رایت در آنها رعایت نشده، هر کالایی که استفاده از آن برای مصرف کننده خطرات جدی در بردارد و یا تهیه و استفاده از آن به نوعی خلاف قوانین باشد و همچنین پرداخت به منظور قمار و بخت آزمایی و یا شرطبندی و هرگونه پیش بینی‌های ورزشی و غیر ورزشی، باج گیری و اخاذی، خرید و فروش اطلاعات خصوصی افراد، هک و یا تهیه ابزارهای مرتبط با عبور از فیلترینگ، فعالیت‌های مرتبط با قاچاق انسان یا اعضای بدن انسان، فعالیت‌هایی به منظور پولشویی و قاچاق ارز و….

۷ . ما این حق را داریم در هر زمان نسبت به بررسی مجدد احراز هویت هر کاربر از طریق درخواست مدارک جدید و یا برقراری تماس با شماره ثابت ایشان اقدام کنیم و در صورت عدم احراز هویت، حساب کاربری مورد نظر نزد ما غیرفعال خواهد شد و در صورت لزوم اشکان کردیت میتواند بدلیل فریب و ارائه مدارک نادرست و یا شماره تلفن غیر، از کاربر خاطی در مراجع قانونی شکایت نماید.

۸ . کاربر، مجاز به واریز یا پرداخت وجه از حساب بانکی غیر از حسابی که نزد ما ثبت کرده نمی‌باشد همچنین تضمین می‌کند که حساب‌های بانکی و مدارک هویتی ارائه شده مربوط به خودش می‌باشد و به هیچ عنوان از حساب‌های شخص ثالث برای ارسال وجه استفاده نمی‌کند همچنین تضمین می‌دهد به هیچ عنوان رمز ورود حساب کاربری خود در سایت اشکان کردیت و یا کارت‌ها و حساب‌های بانکی خود را در اختیار هیچکسی قرار ندهد و یا از شخصی برای پرداخت در سایت ما و انجام سفارش نیابتی پولی دریافت ننماید در غیر اینصورت دسترسی کاربر به سایت برای همیشه مسدود و کلیه مدارک وی به مراجع قانونی تقدیم خواهد شد و مسئولیت کلیه سواستفاده‌ها، خسارات وارده و عواقب مالی قضایی آن کاملا به عهده کاربر می‌باشد.

۹ . در صورت پرداخت وجه از کارتی به غیر از کارت بانکی ثبت شده، آن مبلغ بصورت اتوماتیک توسط درگاه بانکی هوشمند به همان حساب برگشت داده می‌شود و در صورتیکه حساب مذکور متعلق به کاربر نباشد و کاربر این کار را تکرار نماید حساب کاربری وی مسدود خواهد شد. همچنین در صورتیکه به هر دلیلی اعم از مشکلات فنی یا اختلال در عملکرد سیستم این موضوع تشخیص داده نشود و پرداخت موفق ثبت و سفارش تکمیل گردد، کاربر موظف است دقیقا همان مبلغ را به حساب سایت پرداخت نماید تا توسط اشکان کردیت به حساب مذکور عودت داده شود. در این رابطه اشکان کردیت اختیار طرح دعوی علیه کاربر خاطی بدلیل سواستفاده و انجام پرداخت غیرقانونی را دارد.

۱۰ . کارشناسان اشکان کردیت بنا به تشخیص خود و بدلایل امنیتی این اختیار را دارند که برای هر کاربر با توجه به عوامل گوناگون، محدودیت خرید یا فروش تعیین نمایند و همچنین در هر زمان نسبت به تغییر آن تصمیم بگیرند. کاربران جهت رفع محدودیت خرید و فروش روزانه موظف هستند پس از چند روز فعالیت و اثبات سلامت سفارشات، درخواست خود را به سایت اعلام نمایند و مدارک خواسته شده را ارائه دهند و تا زمان بررسی و تصمیم‌گیری از سوی کارشناسان سایت شکیبا باشند.

۱۱ . اولین شخصی که در مراجعه به ما اطلاعات کدهای اعتبار اینترنتی را ارسال نماید صاحب آن محسوب می‌شود پس در حفظ اطلاعات اعتباری خود دقت نمایید و آنرا به هیچ شخص و واسطه ای ارائه نکنید. ما هیچگونه مسئولیتی بابت عدم اعتبار کدها نمی‌پذیریم و تضمینی بابت اعتبار و نقدشوندگی آنها نخواهیم داد چرا که اعتبارسنجی کدهای اعتباری از طریق سامانه هوشمند بانک و سایت صادر کننده آن و بصورت اتوماتیک و هوشمند بدون دخالت فرد انجام می‌شود بنابراین تنها در صورتیکه اعتماد کامل دارید برای انجام سفارش به ما مراجعه کنید.

۱۲ . چنانچه محرز گردد کاربر با ارائه رسید یا مدارک جعلی و ساختگی سعی در فریب داشته یا به هر نحوی اقدام به تهدید و فحاشی و اهانت به مدیریت یا پرسنل اشکان کردیت نماید حساب کاربری ایشان برای همیشه نزد ما غیرفعال و از طریق مراجع قانونی علیه ایشان شکایت خواهد شد.

۱۳ . کلیه سفارشات (خرید از سایت) ثبت شده در سایت پس از تکمیل پرداخت، قطعی بوده و برگشت ناپذیرند. اما سفارشات فروش به سایت چنانچه کاربر سقف فروش روزانه خود را رعایت نکند و مبلغی بیش از سقف فروش روزانه خود به ما بفروشد، اشکان کردیت اختیار دارد که مازاد آنرا به اولین نرخ خرید روز بعد محاسبه نماید و یا اینکه مازاد آنرا پس از کسر کارمزد ارزی (که با توجه به نوع ارز و ووچر بین نیم تا ۲درصد متفاوت است) بصورت ارز اینترنتی به کاربر برگرداند.

۱۴ . در صورتیکه مبلغی به اشتباه به صورت ریالی یا دلاری برای کاربر ارسال شده باشد این مبلغ بصورت امانت نزد او خواهد بود و پس از درخواست ما باید آنرا بازگرداند در غیر این صورت حساب کاربر نزد ما مسدود و با توجه به مدارک و سوابق موجود در سایت از مراجع قانونی در مورد خیانت در امانت ایشان پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.

۱۵ . مسئولیت ارائه اطلاعات حساب‌های بانکی برای دریافت وجه (شماره شبا یا شماره حساب ، شماره کیف پول حساب‌های اینترنتی و یا شماره کارت بانکی) به عهده کاربر می‌باشد و در این رابطه اطلاعات ثبت شده در حساب کاربری که توسط کاربر انجام می‌گیرد ملاک عمل خواهد بود بنابراین در این خصوص دقت کنید.

۱۶ . مدت زمان ارسال وجه ریالی از طریق سیستم‌های بانکی کشور و تابع قوانین و محدودیت‌های بانکی است بنابراین ممکن است از یک ساعت الی ۷۲ساعت کاری (بدون احتساب روزهای تعطیل) به طول بیانجامد چنانچه قصد دریافت آنی وجه را دارید قبل از ثبت سفارش در سایت، از طریق راه‌های تماس با ما در ارتباط باشید. همچنین در خصوص کدهای اعتباری یا ارزهای اینترنتی از جمله پرفکت مانی، وبمانی و… همه چیز وابسته به شرایط و قوانین همان سایت‌ها انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است حداقل مبلغ قابل برداشت از کیف پول در صفحه مربوطه به کاربر نمایش داده میشود.

۱۷ . توجه داشته باشید تسویه سفارشات فروش ارزهای اینترنتی خاص که قابلیت عودت دارند (مانند وبمانی و پیپال) ، ممکن است بنا به شرایط، با تاخیر بیش از مدت تعیین شده مواجه شود و یا مشروط به ارائه تاییدیه های لازم از سوی کاربر شود. چنانچه کاربر اقدامی جهت ارائه تائیدیه ها  نکند تسویه با ایشان پس از گذر زمان اعلام شده و به نرخ لحظه فروش به ما محاسبه و انجام خواهد شد، لذا برای اینکه متضرر نشوید بهتر است نسبت به تهیه و ارائه تائیدیه های خواسته شده اقدام کنید تا تسویه همان روز و به همان نرخ انجام گردد.

۱۸ . تا اطلاع ثانوی هزینه کلیه کارمزدها از جمله کارمزدهای انتقال وجه (ریال یا ارزهای اینترنتی) و همچنین کارمزد صدور کدهای اعتباری و هزینه کارمزد استفاده از درگاه پرداخت که براساس قوانین شرکت ارائه دهنده درگاه، تعیین می‌گردد به عهده اشکان کردیت است. توجه داشته باشید کلیه مبالغ واریزی برای شما اگر دارای مبلغ خرد ۶۰۰ تومن و کمتر باشند به پایین و بیشتر از ۶۰۰ تومن به بالا رند خواهند شد.
اشکان کردیت برای تعدیل کارمزدها چنانچه خرید شما کمتر از ۸۰هزار تومان باشد کارمزد ثابت ۲هزار تومانی و برای کلیه درخواست‌های تسویه کمتر از ۳۷۰هزار تومان کارمزد ثابت ۱۳۰۰ تومانی دریافت خواهد کرد.
این بند از قوانین ممکن است هر زمان بنا به سیاست‌های کاری ما تغییر نماید که در این صورت حتما به اطلاع کاربران خواهد رسید.

۱۹ . کاربران می‌توانند از طریق منوی “فروش با نرخ دلخواه” کدهای اعتباری خود را با نرخ دلخواه خود برای فروش ثبت نمایند، برای استفاده از این قسمت کدهای شما باید دارای ارزش بالا (اصطلاحا عمده) باشند و البته درخواست شما پس از ثبت توسط مدیر سایت بررسی می‌شود، مدیریت در پذیرش یا رد هر کدام از درخواست‌ها مختار است. اگر کاربر نرخ معقولی تعیین کرده باشد (پس از افزایش کارمزد سایت به آن نرخ) این درخواست با نرخ تمام شده برای کلیه کاربران به نمایش درخواهد آمد، کلیه مراحل خرید و فروش این کد زیر نظر کارشناسان و مدیر سایت خواهد بود. اشکان کردیت این اختیار را دارد هر زمان بنا به تشخیص خود این قابلیت را بطور کامل یا برای یک کاربر خاص غیرفعال یا مجددا برقرار نماید.

۲۰ . کاربران می‌توانند پس از ثبت نام در سایت از طریق “پنل نمایندگی” ، نماینده سایت شوند و با دعوت دوستان و اطرافیان خود به ثبت‌نام در سایت اشکان کردیت، پاداش دریافت نمایند و همچنین از سود معاملات آنها در سایت اشکان کردیت سهیم شوند. تعیین درصد سود نمایندگان و مبالغ پاداش به عهده تیم مالی سایت می‌باشد و ممکن است برای هر نماینده متفاوت باشد. به افرادی که با دعوت نمایندگان در سایت ما ثبت‌نام کنند نیز پاداش نقدی تعلق می‌گیرد. فعالسازی پنل نمایندگی سایت اشکان کردیت تا اطلاع ثانوی رایگان بوده و هیچ شرایط خاصی نیاز ندارد. اشکان کردیت این اختیار را دارد هر زمان بنا به تشخیص خود این قابلیت را بطور کامل یا برای یک کاربر خاص غیرفعال یا مجددا برقرار نماید.

۲۱ . ما هیچگونه مسئولیتی در مقابل اتفاقات و تاخیرهای ناشی از اتفاقات غیرمنتظره‌ای که خارج از کنترل ما می‌باشد نمی‌پذیریم، همچنین هیچگونه مسئولیتی در قبال ضررهای ناشی از اتفاقاتی که خارج از کنترل ما می‌باشد پذیرفته نیست.

۲۲ . چنانچه قصور، بی‌توجهی و یا رفتار مخاطره‌آمیز کاربر (عمدا یا غیر عمد) باعث ضرر و زیان مالی اعتباری ما گردد یا در انجام فعالیت‌های این مجموعه خللی ایجاد نماید، اشکان کردیت این حق را دارد که در مراجع ذیصلاح جهت جبران این خسارت شکایت نماید.

۲۳ . قوانین اشکان کردیت با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران و در نظر گرفتن اصل حفاظت از اعتبار و سرمایه این مجموعه و در راستای فراهم سازی بستری امن و جهت ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات در ۲۳ بند توسط تیم حقوقی این مجموعه تدوین گردید. ما این اجازه را داریم که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر داده و البته این تغییرات را از طریق پنل کاربری به اطلاع کاربران میرسانیم.

موفق و پر سود باشید.