پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی (Prefect Money) چیست؟

پرفکت مانی (Perfect Money) که به صورت کوتاه شده PM نوشته می شود، یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که عملکرد آن مشابه ارز لایبرتی رزرو می باشد ولی قابلیت های بیشتری را به مشتریانش ارائه می کند. این سیستم پرداخت در سال ۲۰۰۷ با ثبت این شرکت در پاناما تاسیس شد که البته مرکز آن در شهر زوریخ سوئیس است. با استفاده از سیستم پرداخت پرفکت مانی، می توان با هر یک از واحد های  ارزی (دلار، یورو ، بیتکوین و…) و همچنین طلای جهانی نسبت به پرداخت یا انتقال وجه ، تبدیل و یا نگهداری دارایی اقدام کرد. واریز پول به حساب پرفکت مانی بسیار ساده است و دارنده حساب می تواند از ووچر های الکترونیکی (e-Voucher) یا به عبارتی کد های اعتباری و یا هر روش دیگری که از سوی پرفکت مانی تایید شده باشد برای افزایش موجودی حساب پرفکت مانی اقدام کند.

یکی از خدماتی که اشکان کردیت به مشتریان خود ارائه می کند ، فروش ووچر های پرفکت مانی می باشد که مشتریان عزیز حتی بدون نیاز به احراز هویت با خرید آنها می توانند نسبت به تهیه این ووچر ها اقدام نمایند تا به وسیله آن پرداخت خود را در سایت های جهانی انجام داده یا وجه مورد نظرشان را به خارج از کشور انتقال دهند و یا موجودی حساب پرفکت مانی خود را افزایش دهند.

این سیستم پرداخت مزیت های زیادی دارد ولی مشکل آن این است که به دلیل جدید بودن و ناشناخته ماندنش خیلی محبوب و عمومی نیست. صادقانه تر این است که بسیاری از مردم در تصمیم گیری درباره اعتماد به هر سیستم تازه و جذابی، دو دل هستند.

در ادامه به معرفی کامل تر در خصوص کاربردهای آن، انواع حساب و سایر جزئیات مربوطه درباره این سیستم پرداخت می پردازیم.

کاربرد های پرفکت مانی (Perfect Money) چیست؟

به طور خلاصه از طریق سیستم پرداخت پرفکت مانی از امکانات زیر برخوردار خواهید شد:

  • انتقال پرفکت مانی بین کاربران این سیستم
  • دریافت دستمزد و حقوق در پروژه های کاری بین المللی در اینترنت (مانند دریافت دستمزد فریلنسرها و دورکار ها و…)
  • انجام پرداخت های عادی در سطح اینترنت (خرید از برخی سایت هایی که از این سیستم پشتیبانی می کنند جهت تهیه کالا یا خدمات مجاز و…)
  • نگهداری الکترونیکی پول و اعتبارات خود در مکانی امن ، دریافت سود ماهیانه
  • تبدیل غیر مستقیم پول به سایر سیستم هایی که امکان تبدیل مستقیم برای آنها وجود ندارد
  • خرید آنلاین بیت کوین، طلا، دلار و یورو

انجام تراکنش های اینترنتی با استفاده از حساب پرفکت مانی بسیار ساده است. از طریق صرافی های آنلاینی مانند اشکان کردیت می توانید با پرداخت وجه از طریق درگاه بانکی برای تهیه ووچر پرفکت مانی سفارش خود را ثبت نمایید و با ووچر خریداری شده موجودی حساب پرفکت مانی خود را افزایش دهید و یا آن را در سایت های مقصد جهت پرداخت مصرف نمایید همچنین برعکس می توانید موجودی پرفکت مانی و یا درآمدهای ارزی خود را از طریق صرافی آنلاینی مانند اشکان کردیت نقد کنید و معادل ریال آن را در حساب بانکی خود دریافت نمایید.

یکی دیگر از مزایای خاص پرفکت مانی که آن را از دیگر سیستم ها متمایز کرده، قابلیت خرید طلای جهانی، یورو و دلار به صورت لحظه ای است.

نحوه شارژ حساب پرفکت مانی (Perfect Money)

کاربر می تواند با انتقال الکترونیکی پول موجودی خود را افزایش دهد. پرداخت ها از طریق سیستم های الکترونیکی آنی هستند. همچنین از طریق ووچر های الکترونیکی، کارت های اعتباری این کار ممکن است و اشکان کردیت به عنوان یک سایت ارائه خدمات پرداخت اینترنتی ( یا اصطلاحا به عنوان صرافی آنلاین) با سالها سابقه درخشان در این زمینه آماده است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را ارائه دهد تا کاربران بتوانند از طریق کارت های بانکی ایران و بدون نگرانی در کمترین زمان ممکن حساب کاربری خود را به میزان دلخواه شارژ کنند.

همانطور که گفتیم یکی از مزایای حساب پرفکت مانی به ویژه برای شرکت ها این است که می توانند در حساب کاربری خود طلا، دلار، یورو و… نگهداری کنند. اما از طرفی یکی از مشکلات این سیستم این است که امکان لغو تراکنش برای شخص فرستنده وجود ندارد. در واقع به محض این که درخواست انجام تراکنشی را ارسال کنید، مبلغ مورد نظر از حساب شما کم می شود و قابل بازگشت نخواهد بود، مگر این که با شخص دریافت کننده به توافق برسید!

امنیت پرفکت مانی  (Perfect Money)

به دلیل استقبالی که جدیدا از پرفکت مانی شده بنابراین قطعا مورد توجه هکر ها قرار می گیرد و از این رو به اندازه خود در معرض خطر است. اما این کمپانی هم از نظر امنیت تدابیر ویژه ای در نظر گرفته که بتواند جلوی تراکنش و برداشت وجه غیر قانونی را بگیرد. این تدابیر امنیتی با معیار های امروزی امنیت، کاملا مطابقت دارد و در عین امنیت بالا همچنین استفاده از پرفکت مانی را برای کاربران سخت و پیچیده نکرده است. برای آگاهی از این روش ها و یا مشورت در خصوص بکارگیری هر یک از آنها توصیه می شود با توجه به اهمیت و حساسیت این موضوع مستقیما با کارشناسان اشکان کردیت در تماس باشید

 

ارز های پشتیبانی شده توسط (Perfect Money)

هر نوع حساب کاربری پرفکت مانی که داشته باشید، چندارزی است ، مثلا هر حساب کاربری به ۴ نوع از نظر ارز تقسیم می شود.

  • دلار آمریکا که واحد حساب پرفکت مانی شما به حساب می آید. (حساب کاربری U)
  • یورو که واحد حساب پرفکت مانی شما به حساب می آید. (حساب کاربری E)
  • طلا که واحد حساب پرفکت مانی شما به حساب می آید. (حساب کاربری G)
  • بیت کوین

هیچ فرقی نمی کند که حساب شما از چه نوعی است. با توجه به نرخ بازار جهانی فعلی می توانید پول خود را تبدیل کنید.

 

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است